Zafer Ergin, ‘Arka Sokaklar’ın yeni sezonuyla ilgili konuştu: ‘Başladığımızda seyircilerimiz de küçüktü biz de küçüktük’

‘Arka Sokaklar’, 18’inci sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizide ‘Rıza Baba’ karakterini canlandıran Zafer Ergin, dizinin yeni sezonuyla ilgili Magazin D’ye konuştu.

Ranini.tv’nin haberine göre, yeni sezon ile ilgili heyecanını dile getiren Ergin, “Şu an çok heyecanlıyız. 16 sene, 17 sene derken 18’inci senedeyiz. Başladığımızda seyircilerimiz de küçüktü biz de küçüktük. Çok keyifli 16 sene geçirdik, 17’nci senede istirahat ettik 18’inde daha büyük başarılarla seyircimizle buluşacağız inşallah“ diye konuştu.

Ergin, dizinin bugünlere gelmesindeki çalışmaların önemini vurgulayarak, “Herkes elinden geleni yapıyor. Çok güzel bir senaryo, çok güzel bir yönetim, çok saf ve temiz çalışmalar. Bizim bir de reddedilmeyecek ve terk edilmeyecek bir seyirci kitlemiz var. 18 sene uzun bir zaman. Başladığımızda 10 yaşında olan çocuklar şimdi 28 yaşında. Askerliğini bitirmiş, belki evlenmiş olabilirler. Onun için böyle bir çaba içinde böyle bir güzellik içinde bulunmak baya keyif veriyor. Büyük emekler, büyük çabalar ve büyük çalışmalar sonucu biz bugünlere geldik” dedi.

Başlangıç tarihine ilişkin henüz bir açıklama yapılmamış olsa da dizinin eylül ayında ekranlara dönmesi bekleniyor. Şu ana kadar dizinin yeni sezonuyla ilgili 2 tane fragman yayınlandı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx