‘Üç Kız Kardeş’te Somer tamamen dağıldı! Türkan’ı geride bıraktı

Kadrosunda Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı ‘Üç Kız Kardeş’, son bölümüyle yine seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

İşte dizinin 30 Ocak Salı günü yayınlanan 72’nci bölümünde yaşananlar…

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM

Türkan, dağılan Somer’i her ne kadar toparlamaya çalışsa da Somer, çırpınmayı bırakıp pes eder.

SOMER PES ETTİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kormanlar tamamen servetini ve gücünü kaybetmişken Rüçhan’ın tenezzül etmeyeceği kapılar ona kucak açar. Rüçhan, başına gelenlere isyan eder.

İKİ KARDEŞ KAVGAYA KARIŞTI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARTAL, ADNAN’DAN HESAP SORDU

Kartal, Derya’nın söyledikleri karşısında şok geçirir ve gerçeği kabul etmek istemez. Derya’nın anlattıklarından sonra Adnan’ın karşısına geçen Kartal, hesap sorar.

KARTAL ATEŞ PÜSKÜRDÜ! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adnan, Rüçhan’ın zor günlerini fırsat bilerek tüm gücünü kullanmak ister. Kormanların evini alacağını söyleyen Adnan, Rüçhan’ı bir kez daha yıkmayı planlar. Adnan, Sevilay’la plan yaparak anlaşma sağlar. Sevilay, Adnan’a Rüçhan ve ailesine karşı destek vereceğini söyler.

RÜÇHAN’IN EVİ ELİNDEN ALINDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SOMER KENDİNİ TAMAMEN DAĞITTI

Kartal, annesinin sağlamasını yapmaya çalışırken ve içten içe Adnan’ın dolduruşuna gelmeye devam ederken, bu gerçekle henüz başa çıkamayacak haldedir. Somer ise kendisini tamamen dağıtır. İki kardeş aynı mekanda kavgaya karışır.

“OĞLUNUZ ÖLMEDİ, YAŞIYOR” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adnan, Kartal’ı kaybetmekten korksa bile bu durumundan faydalanıp; daha da ileri gitmekten vazgeçmeyecektir. Somer ise ailesi için çırpınırken geride bıraktığı Türkan’ın biraz geç farkına varacaktır.

TÜRKAN’A NE OLDU? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Üç Kız Kardeş’, yeni bölümleriyle her salı akşamı 20.00’de Kanal D’de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx