Assassin’s Creed Mirage’dan Oynanış Videosu Paylaşıldı: Eskiyi Özleyenler Bayram Edecek

Ubisoft geçtiğimiz aylarda duyurduğu ve özellikle serinin eski hayranlarını mutlu edecek Assassin’s Creed Mirage ile ilgili yepyeni detaylar paylaştı. İlk kez oynanış videosunu gördüğümüz Assassin’s Creed Mirage’da bizleri nelerin beklediğine bir bakalım.

Dün gece düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde dört gözle beklediğimiz pek çok oyundan en yeni haberleri aldık, yeni oyun duyuruları ile heyecanlandık.

Etkinlikte yeni bir Avatar ve açık dünya konseptli Star Wars oyunu duyurusu dahil pek çok önemli habere kavuştuk. Bunlardan biri de ilk duyurulduğu günden bu yana oyuncuların gözlerini diktikleri Assassin’s Creed Mirage’dan gelen oynanış görüntüleri oldu.

Assassin’s Creed Mirage ile birlikte Ubisoft bizleri söz verdiği gibi serinin eski günlerine götürüyor.

Assassin’s Creed Mirage ile birlikte Bağdat’a geri dönüyoruz.

Kısacası seri bu noktada da eski oyunların ayakkabılarını giyiyor. Ana karakterimiz ise Assassin’s Creed Valhalla’dan da tanıdığımız Basim Ibn Ishaq. Oyunun dövüş mekaniklerinde de serinin modern yapımlarına göre farklılıklar göze çarpıyor. İşin özünde bir suikastçı olduğumuzu yeniden fazlasıyla hissediyoruz.

Peki Assassin’s Creed Mirage ne zaman çıkış yapacak, fiyatı ne olacak?

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak oyun 12 Ekim tarihinde karşımızda olacak. Oyunun temel sürümü PC cephesinde Epic Games Store’da 849 TL iken PlayStation cephesinde ise 899 TL. Xbox kanadında ise Assassin’s Creed Mirage’ın fiyatı 900 TL olarak belirlenmiş vaziyette.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir