AKP Balıkesir Gençlik Kolları Başkanı Uysal kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Kısa bir süre önce Atatürk Şehir Hastanesi’nde fıtık ameliyatı olan ve tedavisi evinde devam eden Uysal, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Acımız büyük. AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanımız, dava arkadaşımız Hüseyin Murat Uysal kardeşimizin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Merhum kardeşime Allah’tan rahmet, ailesine ve AK Parti teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun. Ruhu şad, mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

ÖMER ÇELİK’DEN DE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

AKP Sözcüsü Ömer Çelik de resmi sosyal medya hesabı üzerinden Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal’ın geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmesine yönelik taziye mesajı paylaştı.

Ömer Çelik, “Acımız çok büyük… Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız, kardeşimiz Hüseyin Murat Uysal’ı geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle kaybettik… Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun… Değerli ailesinin ve teşkilatlarımızın başı sağolsun” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx