Yüzüklerin Efendisi: The Rings of Power’ın Ork’ları tanıtıldı

Amazon Prime’ın “Yüzüklerin Efendisi” dizisi “The Rings of Power”da yer alacak Ork karakterlerinden bazı tanıtım görselleri yayınlandı.

Orkların yayınlanan fotoğrafları, Peter Jackson’ın yönetmenliğini yaptığı “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinden farklı görünmesiyle gündeme geldi.

Dizinin yapımcıları da daha önce yaptıkları açıklamalarda, ‘The Rings of Power dizisinin Peter Jackson’ın izinden gitmeyeceğini’ söylemişti.

KADIN ORK

Dizinin plastik makyaj ekibinde yer alan Jamie Wilson, hazırlık sürecini, “Yapımcılar JD ve Patrick’in kitaplarındaki ilk sayfa Ork’lar ile ilgiliydi. Onlarla ilgili gerçekten oldukça yoğun ve dikkatli çalışıyorlar. Pratik protez tasarlamalarına ilgi duyuyorlar” dedi.

Dizinin protez departmanının başındaki Lindsey Weber, dizinin ilk sezonunda oldukça sevdiği bir kadın Ork karakterin olduğunu da söyledi. Weber, “Sevdiğim kadın Ork karakterler var. Fakat aralarında oldukça uzun, güçlü ve favorim olan bir kadın Ork var. İzleyicilerin favorisi olacağını düşündüğüm bir Elf karakter ile izlemesi keyifli bir dövüşleri olacak” diye konuştu.

Toplam 5 sezon ve 50 saat sürecek olan “The Lord of the Rings: The Rings of Power” dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde Amazon Prime üzerinden yayına başlayacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.