Meriç Erkan’ın son hali: Hem ismi hem hayatı değişti

Bir devir televizyon ekranlarına damga vuran isimlerden olan Meriç Erkan, bölümden elini ayağını çekti.

Ahu Tuğba’ya olan platonik aşkı ve dansları ile uzun müddet isminden kelam ettiren Erkan, ismi dahil hayatının bütününü değiştirdi.

Artık ‘Mahmut’ ismiyle hayatını sürdüren Erkan, şöhretin akabinde geçmişi ile yaşadığı hesaplaşmaya girdi.

Cüppe ve sarıklı haliyle şaşırtan ünlü isim, kendi hakkında itiraflarda bulundu.

“Allah beni affetti”

“Ya nasıl bu türlü bir hayat yaşamışım diyorum” diyen Erkan, “Kimseyi de yadırgamıyorum, bu formda olanları. Yadırgamıyorum derken biz de bu yoldan geçtiğimiz için… Kurban olduğum Allah’ım kelamından dönmez, o beni affetti” formunda konuştu.

“Öyle ölmek istemedim”

Erkan, o devir yaşadığı hayatla ilgili “Böyle yaparsam reyting getiriyor, her şey yolunda. O ortamda o denli gidiyordu, farklı bir pencereden bakınca olay farklı oluyor. Öldüğüm ismi düşünemiyorum, dans ederken güzel değil. Ahu Tuğba’yla program bu binadaydı. O devir vazifem insan eğlendirmekti” dedi.

Ahu Tuğba itirafı

Meriç Erkan çıktığı yayınlarla ilgili de “Doğaçlama kurgu. Sen buna aşıksın bu da seni kabul etmiyor. Kritik noktaları onlar belirliyor gerisi sana kalıyor. Bir his yok varmış üzere. Ahu Tuğba’ya karşı hiçbir şey yoktu. Aslında o periyodun yalancısıyım ben. Buna razı edilmiştim bu da benim hatamdır” itirafında bulundu.

“Her şey kurguydu”

İzdivaç programına da katılan Erkan “Çiftler kurgulanıyordu. Ne ilgi ne alaka var, reyting canavarları başrolü alıyorlardı, haftalık para veriyorlardı, biz de alıyorduk. Kurguydu. Ahu Tuğba kadar değildi ama” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.