Bir Burca Berbat 2 Burca Güzel Haber Var! 6 Temmuz Burç Yorumları.. Yıldızlar Kimlerinin Yanında Kimlerin Karşısında?

TEMMUZ 2022

KOÇ: ETRAFINIZDAKİLERİN DİKKATİNİ ÇEKECEKSİNİZ

Eylemleriniz bugün etrafınızdakilerin hürmetini kazanmanızı sağlayacak ve görünüşe nazaran değerli bir kişi bile meziyetlerinize dikkat çekecek.

İşteki bir problemin tabanına inmeye çalışıyorsunuz ve bunun için birçok beşerle irtibat halinde olmanız gerekecek. Birinci başta, bu hususta rahatsız olabilirsiniz, lakin sonunda bunu halledeceksiniz.

BOĞA :OLDUKÇA UTANGAÇSINIZ

Oldukça utangaç göründüğünüz için kendinize sakladığınız sırlar ve dileklerle dolu bir gün. Birtakım Boğalar hislerinin bir kısmını harekete geçireceklerdir, fakat genelde herkesin bir şeyleri geri planda tutacak.

Bu, cazibenize güvenmediğinizden yahut öbür kıymetli şahıstan kuşku duymadığınızdan olmuyor. Yalnızca etrafta olup bitenler biraz bunaltıcı.

İKİZLER :SEVDİĞİNİZ KİŞİNİN SİZE KARŞILIK VERMEMESİNE HAZIR OLUN

Çevrenizdeki kıymetli bir bireyden çok ilham alıyor üzeresiniz ancak tıpkı vakitte yaptıkları her şeyde onun liderliğini takip etmek istemiyorsunuz.

Eşsizliğinizi bilhassa aşkta gösteriyorsunuz. Elbette, sevdiğiniz kişinin size karşılık vermemesi durumuna da kendinizi hazırlamanız gerekecek.

YENGEÇ : YÜREĞİNİZ SİZİ SEVENLERE ÖRNEK OLACAK

Önümüzdeki birkaç gün hiçbir şeyi geri planda tutmuyor üzeresiniz ve muhtemelen bunu tam olarak nasıl hissediyorsanız o denli davranmak için bir mazeret olarak kullanıyorsunuz.

Bu kadar yürekli davranarak sevdiklerinize örnek olabilirsiniz. Bilhassa hisleriniz karşılıklı değilse, kendinizi biraz ikilemde bulabilirsiniz. Neyse ki, bu mevzuda epey rahatsınız.

ASLAN : PARTNERİNİZ TUTUMUNUZDAN RAHATSIZ OLUYOR

Bugün çok önemli bir tutum takınmış üzere görünüyorsunuz. Partneriniz bu halinizden hoşlanmayabilir.

İş yerinde dikkatinizi oyalayan muhakkak bir proje olabilir. Yeniden de bugün etrafınızda çok fazla müspet güç var üzere görünüyor, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

BAŞAK : PARTNERİNİZİN HUDUDUNU BOZACAKSINIZ

Bu çarşamba, her şeyi abartma eğiliminde olacaksınız ve bu muhtemelen partnerinizin hudutlarını bozacak.

Bunu telafi edeceksiniz ve gün ilerledikçe epeyce sakin olacaksınız. Tahminen de bu yalnızca sizin harekete geçme ve ilgi çekme sisteminizdir.

TERAZİ :YILDIZLAR BUGÜ SİZİN YANINIZDA

Görünüşe nazaran yıldızlar size çok fazla motivasyon pompalıyor ve birtakım göksel tesirlere karşın, planlarınız romantikten çok pragmatik görünüyor.

Normalden daha fazla çalışmanızı gerektirse bile, muhakkak bir fırsatın peşinde olabilirsiniz. Bu bahiste gelişmeye çalışacaksınız. Sabrınız da bugün ödüllendirilecek.

AKREP :BİR MODÜL KISITLAMALARA GİDECEKSİİZ

Özellikle çok yakın olmadığınız insanlardan cömertliğinizi bugün esirgemek isteyebilirsiniz. Bir müddettir, bunu hak etmeyen insanlara karşı bile çok cömert davranıyorsunuz.

Bugünü farklı bir bakış açısıyla değerlendirebileceğiniz bir fırsat olarak değerlendirin ve sırf sizin için nitekim kıymetli olan insanlara odaklanın.

YAY : ÖDENMESİ GEREKEN FATURALAR İLGİLENİLMESİ GEREKEN İŞLER VAR

Sabah saatlerinde kanılarınız çok pratik taraflara gidiyor olsa da dikkatinizin dağıldığı için eleştirilebilirsiniz. Ödenmesi gereken birtakım faturalar ve ilgilenilmesi gereken öbür işler olabilir.

Öğleden sonra işler zıt gidiyor üzere görünüyor ve romantizm arayan lakin aşkı karşılık bulamayan kişi olma vakti geldi.

OĞLAK : BİR MODÜL YÜREK HERŞEYİ DÜZELTECEK

Bazı şeylerin açığa kavuştuğu bir gün olacak, bilhassa de her şeyi olduğu üzere söylemeye cüretiniz varsa. Etrafınızdakilerle ahenk içindesiniz ve olduğunuzdan daha anlayışlısınız.

Onların muvaffakiyetleri size bu müspet enerjiyi ve kendinizi daha güzel hale getirme motivasyonunu veriyor. Akşama yanlışsız, kutlama yapmak için dışarı çıkmayı tercih edeceksiniz.

KOVA :GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDE BİR FİLOZOFA DÖNECEKSİNİZ

Bu şimdiye kadarki en romantik gün olmayacak olsa da hala hislerinizi insanlara gösterme havasındasınız.

Manevi taraftan çok uyumlusunuz ve gece ilerledikçe bir filozofa dönüşebilirsiniz. Kimi Kovalar bu gece en beklenmedik yerde bir netlik bulabilirler.

BALIK : GERGİNLİK SİZE YETERLİ GELMİYOR

Mevcut eğilim, epey gergin bir formda davranmanıza neden olacak ve kimileri bugün yaşadığınız bir tıp durum nedeniyle, gergin olduğunuzu söylemek için ivedi edebilir, lakin durum hakikaten bu türlü değil.
Sizi ilgilendiren daha derin şeyler var. Hatta kimi Balıklar, güçlerinin değerli ölçüde düştüğünü hissedebilir ve bunun temel sebebini aramaya çalışacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.