Ahmet Işık Çebi: ”Genel şura üyeleri kimi isterse ona hürmet duyacağız”

Adana Beşiktaşlılar Derneği’nin 28. kuruluş yıl dönümü için düzenlenen geceye katılan lider Ahmet Parıltı Çebi, “Genel konsey üyeleri kimi isterse onu seçecek biz de ona hürmet duyacağız” dedi.

Adana Beşiktaşlılar Derneği’nin 28. kuruluş yıl dönümü, Adana’da bir restoranda düzenlendi. Geceye, Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi, Beşiktaş İdare Konseyi Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar, Pascal Nouma ve çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Lider Ahmet Işık Çebi, katıldığı yemekte bulunan üyelerle tek tek tanışarak hatıra fotoğrafı çekildi. Kimi küçük taraftarlar üzerlerindeki formayı Çebi’ye imzalattı. Gecede konuşma yapan Lider Çebi, ”Beşiktaş’ımızın Anadolu’da o meşhur 3 büyük dedikleri grupların içerisinde en çok sevilen, tutulan ve gönül bağı olan bir Beşiktaş’ımız var” diye konuştu.

“Biz bugün varız yarın yokuz, genel heyet üyeleri yıllarca var”

Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, ”Genel şuralar, mali heyetler ve tüzük kongrelerini eksizi olabildikçe gelmeleri ve mümkün olduğu kadarıyla üye sayılarını genel heyet üyesi olmuş kişi sayılarını arttırmalarını hepinizden rica ediyorum. Biz bugün varız, yarın yokuz. Sonuç olarak genel heyet üyeleri yıllarca Beşiktaş’ı yönetim edecekleri, Beşiktaş ile ilgili alınacak kararları belirleyen ve destekleyenler olacaktır. Beşiktaş Genel Heyet Üyeliği, Beşiktaş Başkanlığı ve idare şurası üyeliği kadar değerlidir, hatta daha da değerlidir. Yani Beşiktaş’ı yönetecek olanlara mazbatayı veren bu genel konsey üyesi olmak bir onurdur” sözlerini kullandı.

Çebi son olarak, ”Önümüzdeki cumartesi ve pazar seçimimiz var. İnsanlarda şöyle bir şey var; Ahmet Beyefendi aslında kazanır neden gidelim. Benim kazanacağımın garantisi yok. Beşiktaş genel heyet üyeleri kimleri istiyorsa, çoğunluk kimi seçecekse onlar olacak. Biz de onlara hürmet duyacağız ve onlara hizmet etmeye devam edeceğiz. Fakat bu ben olurum ya da öteki arkadaşımız olur” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.